Nasza nazwa i logo

Nasza nazwa

Od 1 września 2017 występujemy pod nazwą SET ZDZ, która jest skrótem od Supreme Esports Tournaments ZDZ. Dlaczego taka nazwa? Skrót jest łatwy do zapamiętania i wymówienia, a jego pełna wersja zawiera słowa-klucze: Esport + Tournament + Supreme, który odpowiada naszemu pierwszemu i flagowej serii turniejów (ZDZ Supreme Edu-Masters). SET kojarzy się z partią gry w siatkówkę, angielskie set można łączyć z wieloma wyrazami tworząc ciekawe kombinacje np. SET for ZDZ.

Nasze logo

Bluzy z poprzednim logiem. Mimo zmiany logo dalej zdarza nam się je nosić na turniejach. Bluzy wykonane przez Warsztat Koszulkowy.

Nasze aktualne logo

Pierwotny szkic aktualnego logotypu

Nasz logotyp ma przedstawiać drabinkę turniejową, a dokładniej półfinały (kolor szary) i finał (kolor niebieski). 

Historia

Od 1 września 2017 do 31 stycznia 2019 używaliśmy logotypu przedstawiającego szakala. Inspiracje znaleźliśmy od naszego skrótu – SET, który odpowiada egipskiemu bogu burz, pustyń, przedstawianego jako pomieszanie osła, mrównika i szakala.

W czasie przygotowań do 2 edycji otworzyliśmy fanpage posługując się nazwą turnieju – ZDZ Supreme Edu-Masters i tym prostym znakiem graficznym.

Przed 2 edycją ZDZ Supreme Edu-Masters nie mieliśmy własnej marki – loga ani nazwy i działaliśmy jedynie na grupie ZDZ ESPORT.